“Mucizeler, mucizelere inananların başına gelir!”


Türkan Akdeniz’in, 20 Yıllık Kurumsal Çalışma Hayatına Veda Mesajı:

“Değerli çalışma arkadaşlarım,

Burada 20 yıla yaklaşan çalışma hayatımı bugün itibariyle noktalıyorum.

Tarihin ‘an’ da saklı olduğundan hareketle, kendime, birlikte çalıştığım ekiplere daima zamanın değerini ve kaybedilen zamanın geri gelmeyeceğini vurgulayarak, işime yüreğimi koyarak çalıştım.

Adımlarımı inançla attım ve imkansız gibi görünen başarıların peşinde oldum. Sınırlarımın ötesine geçmekten korkmadım, yaşamı denemekten çekinmenin beni hiçbir yere götüremeyeceğine inanarak çalıştım.

Bahtiyarım ki; 20 yıla yaklaşan iş hayatıma dönüp baktığımda bulunduğum farklı her görevde başaramadığım hiç bir konunun olmadığını ve her görevimde ardımda başarının izlerini bıraktığımı görüyorum.

Vakit tamamdır.

Hoşçakalın. Allah’a emanet olun.

Türkan AKDENİZ

Ardına baktığında kendisi ile bütünleşmiş bir ekip gören her lider için başarı kendiliğinden gelir.

Mustafa Kemal ATATÜRK”

***

Veda mesajı üzerine kurum çalışanlarından gelen yazılardan birkaçı….

Sayın Müdürüm,
Öncelikle sizle çalışmış olmaktan her zaman gurur duydum ve de duyacağım, kendimi bunun için çok şanslı hissediyorum. Bunun da ötesinde bu camiada sizin gibi bir liderle çalışma şansını yakalayamayan ekipler adına üzülüyorum, mesajınız çok onurlu, anlamlı ve hedeflerine ulaşan bir mesaj olmuş. Okunduğunda kiminin gözünde film şeridi gibi geçen, kiminde tatlı bir tebessüm, kiminde sevinç! Kiminde hüzün bırakıyor. Bence, benim de dahil olmaktan kendimi alamadığım, ayrılığınızı öğrenince, kumaş takımların içinde, oturup çocuk gibi zırıl zırıl ağlayanlar grubu, size yetse gerek…
Sonsuz Saygılarımla.
Özgür M.

*

Türkan Hanım merhaba.
Sizinle az da olsa çalışma şansına sahip olan kişilerden biriyim. İşe ilk girdiğimde sizlerin desteğiyle sizlerin yönlendirmeleriyle kendimi geliştirme şansına sahip oldum.
Mailinizi görünce 4 sene öncesine dönüp sizinle yaptığımız toplantıyı hatırladım. Herhalde siz de benim ismimi oğlunuzdan dolayı hiç unutmazsınız.
Aşağıdaki yazıyı okuyup da duygulanmamak mümkün değil.
İnşallah bizim de 20 sene sonra buna yakın yazabileceğimiz şeyler olur.
Kendinize iyi bakın.
Sağlık mutluluk hep yanınızda olsun.
Sevgi ve saygılarımla…
Görkem A.

*

Değerli Üstadım;
Siz her ne kadar beni çok fazla hatırlamayacak olsanız da şirket pazarlama yöneticiliği yaptığım süre içinde pek çok kez sizinle karşılaştık, küçük sohbetlerde bulunduk. Ben her seferinde, sizin içinizde bulundurduğunuz güce hayran kalarak tamamladım o sohbetleri… Ve her seferinde liderlik anlamında kendime pek çok şey ekledim sizden esinlenerek…
Ve lütfen hakkınızı helal edin…
Bizim, sizin gibilere şu dönemde çok ihtiyacımız var…
Saygılarımla.
Hatice K.

*

Türkan Hanım,
Sabah gelir gelmez almış olduğum mailiniz beni derinden sarstı… Birlikte çalışmış olduğumuz dönemden sonra, sizin ekibinizde devam edemesem de aynı çatı altında dahi bulunmak yine de kabul edilebilir bir şeydi benim için… Sizin de belirttiğiniz gibi ardınızda güzel işler bıraktınız… Sizinle çalıştığımız dönemde benim size yansımam ne boyuttadır bilemiyorum ama benim gözümde her dönem son derece saygı duyduğum ve birlikte çalışmaktan son derece huzur duyduğum, benim çok önem verdiğim bir kişisiniz…
Umarım vakit tamam derken ne kadar sevildiğinizi ve yapacağınız çok işlerin olduğunu bilerek verilmiş bir karardır… Beni üzen bu kararınızın, sizi mutlu edecek bir planı varsa şüphesiz bu beni de mutlu eder…
Kısaca belirtmek istediğim, sizi tanımaktan çok mutlu olduğumdur. Hatırladığınızda yüzünüzde küçücük bir tebessüm bile bırakan hatıraların, gönlünüze büyük umutlar getirmesini dilerim.
Gelecek hayatınızın çok mutlu ve sağlıklı geçmesi dileğiyle…
Sevgi ve saygılarımla…
Sema Y.

*

Canım Müdürüm;
Çalışma hayatım boyunca benim en önemli, en değerli ve en mükemmel yöneticim oldunuz. Sizi, sizin bizlere kattığınız değerleri hayatım boyunca koruyacağım ve hiç unutmayacağım.
Bundan sonraki hayatınızda tüm başarıların, tüm mutlulukların, tüm güzelliklerin sizinle olmasını dilerim, siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz.
Hiçbir zaman sizi unutmayacak olan ve çok seven gişeniz.
Saygılar.
Tuğba Ş.

*

Üstadım merhaba,
Yüreğimin bir tarafında camiamızdan ayrılışınızın acısı, diğer tarafında ise sizi tanımanın ve sizinle çalışmanın haklı gururunu yaşıyorum. Varlığınız bana her zaman destek vermiştir. Yanınızda olamasam da yanımda olduğunuzu bilmek beni daha da cesaretlendirmiş, ufkumu açmıştır. Sizden öğrendiklerimizle geleceğe çok daha emin adımlarla ilerliyorum.
Bundan sonraki yaşantınızda başarılarınızın ve mutluluklarınızın devamını en içten dileklerimle temenni ederim.
Her şey gönlünüzce olsun.
En derin saygılarımla esen kalın.
İsa K.

*

Türkan Hanım merhaba,
Sizsiz nasıl olacak bilemiyorum doğrusu. Özgüveninize ve inancınıza olan hayranlığımı bildirmeden edemeyeceğim… Yeni hayatınızda size sonsuz huzur, mutluluk ve sağlık diliyorum…
Sizi tanımaktan şeref duydum.
Saygılarımla.
Ali B.

*

Canımsınız, ne güzel kelimelerle duygularınızı ifade etmişsiniz.
Sizler gibi yürekli, mert, başarı odaklı ve yol gösteren biri ile çalışmak bizler için mutluluk verici idi.
Sevgi ve saygılarımla.
Hava T.

*

Türkan Hanım merhaba,
Sizinle çalışmak benim için gururdu, her şey için çok teşekkür ederim.
Bundan sonraki hayatınızda da başarılarınızın artarak devam edeceğine şüphem yok
Bir gün bir yerlerde görüşmek üzere,
Saygılarımla.
Umut A.

*

Müdüre Hanım
Sizinle çalışmak benim için büyük bir zevkti. Bana kattığınız değerler için çok teşekkürler.
Sevgi ve saygılarımla.
Çiğdem G.

*

Türkan Hanım,
Size içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. 20 yıldır bizlere önemli katkılarda bulundunuz. Bunu da büyük bir özveri ile yaptınız.
Sizlere sağlıklı, başarılı ve de mutlu günler diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla,
Hakan B.

*

Gerek şube idareciliğiniz, gerekse genel müdürlükteki göreviniz sırasındaki tavrınız ve tarzınızla bende derin izler bırakmış bir üstadım olarak bundan sonra da her şeyin gönlünüzce olmasını ve hayatın size nice başarılar getirmesini dilerim.
Saygılarımla.
Hanife S.

*

Değerli Üstadım,
sizden gerçekten çok şey öğrendik; en önemlisi de girdiğiniz her işte başarı sağlamaktı.
Benim temennim bundan sonraki yaşantınızın da, başarılarınız kadar parlak ve mutluluk verici olmasıdır.
Derin saygılarımla.
Okan T.

*

Türkan Hanım merhaba,
Sizinle çalışmak güzeldi ve sizden öğreneceğimiz, örnek alacağımız çok şey var. Bundan sonraki yaşamınızın da size mutluluklar getirmesini dilerim.
Selvihan S.

*

Türkan Hanım merhaba,
Hep sizinle birlikte çalışmayı istedim ama kısmet olmadı. Her zaman için benim idolüm oldunuz ve öyle de kalmaya devam edeceksiniz.
Her şey için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.
Yelda Y.

*

Türkan Hanım,
Bendeki bütün emekleriniz ve kazandırdıklarınız için çok teşekkür ederim bundan sonraki yaşamınızda sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.
Saygılarımla.
Mehmet D.

*

Hayırlısı olsun Türkan Hanım, sizin gücünüzden hep güç aldık… Allah bizlere de sizin gibi gururla emekli olmayı nasip etsin. Size hayatınızın diğer kısmında sağlık ve mutluluk diliyorum. İzmir’e yolunuz düşerse mutlaka beklerim.
Nehir D.

*

Yeni yaşamınızda başarılar dilerim; ne mutlu size ve sizin gibi yüzünün akıyla elveda diyen tüm çalışma arkadaşlarımıza.
Mutluluklar, saygılarımla.
Nuray U.

*

Sevgili Üstadım,
Siz gerçekten çok özel bir insanız, sizi tanıdığım için kendi adıma çok mutluyum.
İnşallah bundan sonraki yaşamınız, sağlıklı huzurlu ve gönlünüzce geçer…
Pınar R.

*

Kıymetli Üstadım,
Sizinle çalışmış olmaktan her zaman büyük bir keyif ve onur duydum.
Kendinize iyi bakın. Yaşam boyu tüm güzellikler sizinle olsun.
Sevgi ve saygılarımla.
Şükrü Y.

*

Türkan Hanım,
Benim için çok önemli biri olduğunuzu bilmenizi isterim.
Öncelikle hayırlı olsun. Sizin için her şeyin en güzelini dilemek istiyorum. Yeni dönemde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sizin olsun.
Biz de şu an 17 aylık ufaklıkla İzmir’deyiz. Buralara yolunuz düşerse sizi görmekten büyük keyif alırız.
Saygılarımla.
Esra Y.

*

Türkan Hanım,
Ardınıza baktığınızda sizi gerçekten çok seven, sizi her zaman bir ekol olarak gören ve örnek alan bir Erdal bıraktınız. Mailiniz beni geçmişe götürdü ve inanın çok duygulandım. Bundan sonraki hayatınızın da sağlıklı, mutlu ve başarılı olmasını en içten dileklerimle temenni ederim.
Saygılarımla,
Erdal U.

*

Türkan Hanım merhaba,
Sizinle beraber çalıştığım dönemlerde bana katmış olduğunuz değerler ve bilgiler için çok teşekkür ederim. Yeni yaşamınızda da çok başarılı ve mutlu olacağınızı biliyorum. Yeni hayatın size sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesi dileğiyle.
Sevgi ve saygılarımla.
Feryal T.

*

Türkan Hanım
İşlerimizle ilgili Desteğiniz için çok teşekkürler, yeni hayatınızda aileniz ve dostlarınızla birlikte başarı, mutluluk ve sağlık dolu yıllar dilerim, umarım her şey dilediğinizce olur,
Saygı ve Sevgiler
Hasan Veli Ö.

 

Yorum

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir