“Mucizeler, mucizelere inananların başına gelir!”

“Kurumlar sadece rakamlara bakılarak değerlendirilemezler. Bu, o rakamlar üzerinden başarılı bir kurum oluşturulabileceği yanılsamasını yaratır. Oysa rakamlar yalnızca sonuçtur, başarının kaynağı her zaman sebeplerde yatar. Ve sebep, çok haneli rakamlar değil, insandır.”

Türkan Akdeniz, koçluk konusunda sahip olduğu tüm dünyada kabul gören ICF Akredite Profesyonel Koç (International Coach Federation – Professional Certified Coach) ve Certified Somatic Leadership Coach ünvanı ile; liderlik gelişimi, kariyer değişimi, iş-yaşam dengesi, büyüme ve başarı, stres yönetimi, duygusal iyileştirme, yeni iş kurma, finansal planlama gibi birbirinden oldukça farklı konularda pek çok yöneticiye kendini gerçekleştirmelerinde yardımcı oluyor.

Gelişmiş performans için gerekli temel davranışlara yoğunlaşarak, liderlik gelişiminde güçlü yanlara odaklı bir yaklaşım ortaya koyuyor. Şubeler ve genel merkezde yüksek performanslı takımlar oluşturulmasında geniş kapsamlı tecrübesiyle kurumların hem verimliliğini arttırıyor hem de onlara sınıf atlatıyor.

Türkan Akdeniz, kurumlarda yeni iş birimleri oluşturulması ve sistemlerin hayata geçirilmesi aşamalarında; profesyonel olarak hem takımlara hem de bireylere yol gösteriyor. Ana hedefi, her zaman, karmaşık durumlara somut ve kalıcı çözümler bularak olayları hem bireysel hem de kurumsal seviyede çözümlemektir.

Bir firmanın verimli olması yalnızca o firmanın çalışma koşullarına bağlı değildir. Daha çok, o çalışma koşullarındaki insanların dinamizmine bağlıdır. İşyerinizin duvarlarını ne kadar güzel bir renge boyarsanız boyayın, çalışanlarınız renk körüyse bir şey değişmeyecektir.

Türkan Akdeniz Anlatıyor:

“Müşteri deneyimi ve ağ yönetimi konularında Türkiye’de 20 yıllık tecrübeye ve uluslararası kariyere sahip; insanların değişim ve ilham için ihtiyaç duydukları yüksek motivasyon ve organizasyon geliştirme becerileriyle donanmış bir yönetici koçuyum.

Görevim; güçlü yönlerinin benzersiz kombinasyonlarını keşfetmeleri için üst düzey yöneticilere rehberlik etmek, mentörlük ve her düzeyde liderlik yapabilecek insan hazırlamak ve geçiş döneminde bulunanları kariyer hedefleri doğrultusunda donatmaktır.

Üst düzey yöneticilere, yönetim ekiplerine ve organizasyonlara danışmanlık yolu ile karşılaştıkları sorunlarla baş etmeleri, organizasyon içinde ve dışında güçlü bağlantılar kurmaları, stratejik planlama yapmaları, taktiksel uygulamaları dengelemeleri ve zaman yönetimini uygulayabilmeleri gibi durumlarda, yol gösterme konusunda şahsen tecrübeliyim.

Aynı zamanda kişilere, kariyerlerinde gelişmeleri, hayallerindeki pozisyona ulaşmaları, kurumlarını geliştirmeleri ve değiştirmeleri veya önemli kariyer değişiklikleri yapmaları konusunda koçluk hizmeti vermeye tutkuyla bağlıyım.

Engelleri kaldırmayı ve sonuca ulaşmayı başaran yöntemim; güvenli, güvenilir ve rahat bir ortam yaratmak amacıyla karşımdaki ile kurduğum güven ve işbirliğine dayalı, sonuç odaklı bütünsel bir yaklaşımdır. “

Uzmanlıklar:

Liderlik Koçluğu
Yönetici Koçluğu
Organizasyon Koçluğu
Grup Koçluğu
Satış Koçluğu
Koçluk Sohbetleri
Ekip Ruhu
Sinerji
Organizasyon Değişim Yönetimi
Vizyon
Kurumsallaşma
İş İletişimi
Müşteri İlişkileri Yönetimi
Hedef Takibi
Etkinlik
Motivasyon
Kazan – Kazan İşbirliği
Pozitif Düşünce
Out Of The Box
Çatışma Yönetimi
Mobbing
Kariyer Geçişi

Özellikler:
İnsan Yönetimi
Şube Ağ Yönetimi
Ekip Yönetimi
İlişki Yönetimi
Delegasyon
Zaman Yönetimi
Performans Yönetimi
Performans İyileştirme
Girişimsel Deneyim

Diller:
Türkçe
Rumence
İngilizce

***

Türkan Akdeniz ile iletişime geçmek için: ta@turkanakdeniz.com

Yorum

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir